Kontaktinformasjon

Turneringsleder: Yngvar Finne (yngvar@kskvolley.no og mobil 488 81425)

Ass. turneringsleder: Maiken Åreskjold (maiken@kskvolley.no og mobil 404 77270)

Sekretariatsleder: Svein Rune Olsen (svein@kskvolley.no og mobil 909 52288)

Påmeldinger og bestillinger: Tore Mydland (tore@kskvolley.no og mobil 901 96776)

Overnatting, mat & bankett: Marianne Stray Aas (marianne@kskvolley.no og mobil 412 09349)

Styreleder KSK: Tor Inge Askeland

Teknisk Delegert: David Cox (David.Cox@volleyball.no og mobil 948 79 173)

Dommerdelegert: Robert Spilmann (Robert.Spilmann@securitas.no og mobil 908 60 342)

Assisterende dommerdelegert: Jens Olav Rydningen (jens-ola@online.no og mobil 416 30 959)

Presse

Pressekontakt: Tore Mydland (tore@kskvolley.no og mobil 901 96776)

Ta kontakt for spørsmål omkring presse, streaming etc.